PaddleFit

Paddleboarding

Paddleboarding neboli SUP – Stand Up Paddling.

Tento sport v posledních letech získává obrovskou popularitu. Jeho velkou výhodou je, že nemusíte být zkušení ani výjimečně sportovně nadaní. Jízdu na paddleboardu si užívají děti, ženy, muži i senioři.

Je to všestranná sportovně-relaxační aktivita při které se jezdec pomocí dlouhého pádla pohybuje různým směrem, přičemž při této činnosti se může na plováku přemisťovat. Můžete na něm stát, sedět či dokonce cvičit jógu.

Mezi faktory, které ovlivnily to, že se čím dál tím více lidí o paddleboarding zajímá patří jednoduchost, komplexnost a nepřeberné množství zdravotních benefitů. A hlavně je to velká zábava!

Pro nadšence..

Pokud chcete budovat fyzičku, hubnout a být fit..

  • Během jízdy člověk zapojuje řadu klíčových svalových systémů, od lýtkových svalů nohou počínaje přes břišní svaly a prakticky celou horní část těla.
  • Paddleboarding nejenže prokazatelně zlepšuje motorické schopnosti včetně stability a koordinace, ale umožňuje také celkové posílení svalstva, což může sloužit i jako prevence pro bolesti zad, kloubů a dalších nepříjemných potíží.
  • Při správné intenzitě pádlování je možné na prkně zlepšit celkovou fyzickou kondici, přičemž takové kardiovaskulární aerobní cvičení je ideální pro ty, kdo chtějí vytvarovat svojí postavu nebo se zbavit přebytečné celulitidy.

Relax a odpočinek..

  • Přestože se jedná o sport, tak je možné paddleboarding pojmout čistě jako relaxační aktivitu a odpočinout si tak od práce či jiných náročných aktivit.
  • Řada lidí si chválí možnost projíždět se klidnými vodami jezer, řek či moří, cvičit jógu, opalovat se či zachycovat krásu přírody, která by byla jinak nedostupná.

Nechybí ani adrenalin..

  • Na své si přijdou i milovníci adrenalinových sportů. Na plováku je možné brázdit vlny o všech možných rozměrech, které jsou díky pádlu s dostatečným záběrem o to více dostupnější.
  • Můžete brázdit divočejší říční toky spolu s jejich nástrahami.
  • Dá se závodit na speciálním plováku, který je vyroben pro maximální rychlost.
  • Nebo třeba trénovat salta.

Co vám nabízíme:

Máme pro vás připraveny různé balíčky:

1) PaddleRodinka: vyzkoušení paddleboardů s rodinou jako relax – v balíčku je zapůjčení paddleboardů za slunečných dnů. Všichni si jistě tuto úžasnou vodní zábavu zamilujete.

2) PaddleFit: tréninkový program, který absolvujete na vodní hladině s naším CrazyFit trenérem.

3) Forma celoročně s PaddleFit:  v tomto programu si vylepšíte vaše motorické schopnosti, sílu, stabilitu, koordinaci, HSSP (Hluboký Stabilizační Systém Páteře)  a CORE.

Vyzkoušejte s námi tento úžasný vodní sport!

Pojďte do toho s CRAZYFIT!

Napište trenérovi

Anaerobní

Gym

TRX (core)

Metafit – hitt

Aerobní

Crazybike

Crazy paddlefit

Fotbalová akademie

Zdravá výživa a cvičení

Vím co jím

Výživa dětí – tipy

Zuzana K.
IČ: 74465112 – Břeclav

© 2024 CRAZYFIT
All Rights Reserved.