Posilování

Spěchej pomalu!

Co je to vlastně posilování? Dalo by se definovat jako „zkvalitnění sama sebe ve všech aspektech fyzické zdatnosti“ .. prostě být fyzicky svým lepším já!

A jak na to, aby jste opravdu dosáhli svých cílů? Bohužel se velice často stává, že do posilovny přijde začátečník s představou, že za tři měsíce pravidelného tréninku si vybuduje svalnatou postavu, se kterou se bude v létě pyšnit na pláži. Ale realita je většinou jiná a po nějakém čase přijde zklamání, že to nejde dost rychle a následuje konec posilování, případně se začne poptávat po „pomocných látkách“ slibujících efektivní růst svalové hmoty s výsledky již do 2 měsíců, ale to už je jiná kapitola ..

Klíčem k úspěchu je:

  • Disciplína 90% 90%
  • Trpělivost 80% 80%
  • Motivace 100% 100%

Pamatujte, žádné zkratky neexistují!

Velké množství lidí, kteří začínají s posilováním, se snaží kopírovat tréninky úspěšných profesionálních kulturistů. Což ale většinou vede k jasnému přetrénování a následné ztrátě motivace. Je důležité si uvědomit své možnosti tréninku, stravování a regenerace, které vám ve výsledku přinesou požadovaný efekt. Počátek trénování musí být pozvolný a velmi opatrný.

CRAZYFIT je tu pro vás, pomůžeme vám po stránce motivační, budeme vašim partnerem a průvodcem úspěšným posilováním …

Naučíme vás jak na:

  • silově sportovní trénink
  • budování svalové hmoty
  • zvětšení síly a středu těla CORE

CRAZYFIT … děláme to prostě jinak!

Proč trénovat s trenérem

Trenér je při vašich plánech tím nejlepším pomocníkem k dosažení vašich cílů. Dokáže zaměřit trénink na rozvoj veškerých svalových partií k docílení optimální symetrie vašeho těla, za pomocí kombinací cviků.

Trenér dokáže udržet tempo tréninku v tréninkové jednotce, techniku provedení cviků, tak aby byly provedeny cviky správně a nevznikaly do budoucna disfunkce a bolesti pohybového aparátu.

Trenér ví jak nastavit jednotlivé stroje a tím zvýšit efektivitu vašeho tréninku.

Je to hranice bolesti a utrpení, která dělí chlapce od mužů.“ říkal Emil Zátopek. Právě posouvání mezí možností vlastního těla z něj udělalo fenomenálního běžce a jednoho z nejslavnějších sportovců historie.

Chcete také být fenomenální a změnit svůj stereotyp?

Pojďte do toho s CRAZYFIT!

Co získáte

Plán cílů

Společně zjistíme vaše konkrétní cíle a naplánujeme jednotlivé kroky, jak se k nim úspěšně dostat, aniž trpíte při nevhodném cvičení, nebo nudou u jednotvárného opakování stále stejných cviků.

Oporu

Vzpomínáte co je klíčem k úspěchu? Disciplína – trpělivost – motivace. Sami víme, že někdy je opravdu těžké si je udržet a proto tady budeme pro vás, abychom vás podrželi a „nakopli“, když budete ztrácet motivaci, nebo vám bude docházet trpělivost a disciplína bude válčit s pohodlností 🙂

Jistotu

Naučíme vás, jak ke cvičení přistupovat, jak cviky správně provádět a neublížit si. Budeme vašimi průvodci a rádci, dokud nezískáte sebejistotu a sami pak poznáte, že už přesně víte jak na to.

Napište trenérovi

Anaerobní

Gym

TRX (core)

Metafit – hitt

Aerobní

Crazybike

Crazy paddlefit

Fotbalová akademie

Zdravá výživa a cvičení

Vím co jím

Výživa dětí – tipy

Zuzana K.
IČ: 74465112 – Břeclav

© 2024 CRAZYFIT
All Rights Reserved.